Zestawienie najlepszych wyciskarek do soków

Zestawienie najlepszych wyciskarek do sokówŻeby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór najlepszej wyciskarki, postanowiliśmy przygotować dla Ciebie małe zestawienie najlepszych modeli. Każdy z nich pomoże Ci uzyskać wysokiej jakości sok, który będzie miał wiele właściwości prozdrowotnych.

Sana EUJ-606

Jako pierwsza występuje przed Tobą najtańsza, ale przez to wcale nie gorsza wyciskarka w naszym zestawieniu. Jest to model oferujący poziome wyciskanie soku oraz wyposażony w 5 stopniową regulację dokładności wyciskania oraz gęstości wyciskanego soku. Dzięki temu w zależności od tego z jakich owoców wyciskasz sok, to możesz sobie dobrać najlepsze możliwości.

Sana EUJ-707

Można powiedzieć, że wręcz bliźniaczy model poprzedniczki. Także mamy tutaj do czynienia z wyciskarką poziomą, która bardzo dobrze radzi sobie z wyciskaniem roślin włóknistych. Na uwagę zasługuje całkiem duży otwór wsadowy, co znacznie ułatwia aplikowanie kolejnych owoców przeznaczonych do wyciskania. Producent dołącza dodatkowo kilka różnych typów sit oraz wkład do mielenia, który także w wielu sytuacjach może Ci się przydać.

Sana EUJ-808

Ten model to wyciskarka pionowa, która oferuje najniższe obroty wyciskania na rynku. Żadna inna wyciskarka nie ma silnika, który oferuje tak niskie obroty działania. Jest to niewątpliwie jej zaleta, ponieważ sok wyciskany jest jeszcze dokładniej i nie nagrzewa się. Ma to fundamentalne znaczenie dla jego ogólnej jakości i polecamy Ci na to zwracać uwagę podczas wybierania dla siebie urządzenia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *